Prosjektleder: Jens E. Kjeldsen / Jens.Kjeldsen@uib.no

Prosjektkoordinator: Mette Paust-Andersen / Mette.Paust-Andersen@uib.no

Retorikkgruppen ved Universitetet i Bergen:

Ida Andersen / Ida.Andersen@uib.no

John Magnus Ragnhildson Dahl / John.Dahl@uib.no

Eirik Vatnøy / Eirik.Vatnoy@iln.uio.no

Magnus Hoem Iversen / Magnus.Iversen@uib.no

Rådgivere:

Grethe Melby / Laksevåg videregående skole

Joachim Laberg / Nordahl Grieg videregående skole

Line Ellingsen / Elvebakken videregående skole

Foto: Tove K. Breisten / TKB Images

Logo: Astrid Fykse Jacobsen